• vitamin

    Dobry den.A dakujem za odpoved odladne vitam. pre tehotne. Este mam na vas 1 zaludnu otazku... Viem ze pre dieta je lepsia pestra strava ako vitaminy,ze si ziviny cerpa z tela zeny,ale co ta zena? Nechyba jej to?Nedodali by umele vit. aspon ako take vitaminy? Moja mama pred 25 rokmi nebrala ziadne vit. ale odislo jej zopar zubov a zriedli vlasy a ze sa odvapnuju aj kosti. Nie su nejake studie o zdravi zien ktore brali a nebrali vit. v tehotenstve? Dakujem za nazor a zelam pekny den

    Dobrý deň,
    jediná žena, ktorá by mala výhodu z užívania vitamínov v tehotnosti si ich nemože dovoliť kúpiť (tretí svet, bezdomovkyne). Ostatné ženy, ktoré sa normálne stravujú si nájdu všetko v strave. Na druhej strane, v čase krízy je každá podpora farmaceutického priemyslu vítaná, určite neurobíte chybu, ak si kúpite všetky vitamíny.