• Druhé tehotenstvo

    Pán doktor,

    Zaujíma ma ešte, vzhľadom na to, že ide o moje druhé tehotenstvo, odkedy by som mala/teoreticky mohla cítiť pohyby ? Som momentálne 15+2tt, možno sa mi už 1-2x zdalo, že niečo som zacítila ale inak necítim nič???? v prvom som cítila dosť neskoro, aj placentu som mala vpredu.
    Ďakujem

    Dobrý deň,
    udáva sa okolo 18.-20. týždňa ale niekedy je to aj skôr. V súčasnosti sa už tento parameter nesleduje, pretože termín pôrodu stanovujeme pomocou ultrazvuku.