• Silové cvicenie

    Dobrý deň p. profesor,
    už nejaké 3roky pred otehotnením som 3-4x týždenne robila silové cvičenia. Prišla som ku váham 20 a 40kg. V tehotenstve si cvičenie upravujem ako vládzem a ako som obmedzovaná rastúcim bruchom. Aktuálne 2-3x týždenne a váhy mám 15 a 32 kg. Cítim ako sa mi tam bábätko premiestňuje. Občas mi na pár sekúnd stvrdne brucho, ale nevnímam to bolestivo. Pokiaľ by sa nemenil nález na krčku, môžem normálne pokračovať? Môj gynekológ sa k sólovým cvičenia stavia od začiatku veľmi negatívne. Dakujem

    Dobrý deň,
    každý pohyb počas tehotnosti je veľmi vítaný a prospešný. Pokiaľ nehrozí poranenie, kľudne pokračujte v cvičení ale samozrejme upravujte si záťaž.