• Ako je mozne taketo oplodnenie?

    , Autor: Mely1111

    Dobry den, ja len rozmyslam, ako sa toto mohlo stat. Samozrejme, tesime sa. Len nerozumiem. Mozno som vymeskala hodiny biologie, ked sme tieto veci prebrali.

    Menzes som mala 4. JANUARA.
    Podla appky som mala ovulaciu 18.JANUARA. (co podla mna nebolo)
    Pohlavny styk sme mali 19. JANUARA. (davali sme pozor ????)

    A som tehotna, podla menzesu termin porodu mam 10.10.2024, ale embryjko je mensie, rastia, vsetko je s nim chvala Bohu v poriadku, ale je mensi, teda porod podla neho vychadza na 18.10.2024.

    Kolko vydrzi spermia v tele zeny? Alebo ako to moze byt? Podla Dr som musela mat neskor ovulku. Ale pohlavny styk sme mali aj tak toho 18.1.

    Ja tomu uz nerozumiem.

    Dakujem.

    Dobrý deň,
    spermia vydrží v tele ženy aj 7 dní otehotnieť ste mohli preto aj neskôr. Jediný presný termín pôrodu je podľa ultrazvuku do 12. týždňa.