• Opuchy prstov na rukach

    Dobry den,som na konci 34 t. Chcela by som sa spytat v poslednych 2 tyzdnoch ma trapia opuchy prstov na rukach. Ale az tak,ze ma bolia dost silno tie prstove klbiky a mam problem zohnut prsty,,respektive je to dost bolestive. Je to este v norme?neznaci to nejaky problem? Nemoze tam byt nejaky zapal aj,ktory by ohrozil babatko? Som niekde citala,ze rozne zapalove procesy v tele mozu ohrozit porodne obaly aj samotne babatko. Poradnu mam az 5.10. Dakujem

    Dobrý deň,
    toto je veľmi častý problém a neznamená to žiadne ohrozenie. Môže pomôcť striedanie kúpeľov dlaní v teplej a studenej vode. Po pôrode opuchy ustúpia.