• Duphaston

    , Autor: Gery123

    Dobry den, na otehotnenie som zacala brat duphaston, od 16.dna cyklu 1 tabletu denne az do dnes - kedy mala prist ocakavana menstruacia. Nevedela som ze ho mam brat len 10 dni 2x denne.
    Dnes som menstruaciu nedostala, tehotensky test je negativny, duphaston som samozrejme hned vysadila. Mam teraz len cakat kym pride menstruacia a ak pride nechat to tak a o mesiac sa snazit dalej, alebo je mozne ze menstruacia nepride, aj ked by som nebola tehotna?ďakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    počkajte až príde menštruácia a začnite budúci týždeň znova tak ako Vám to odporučil lekár. menštruácia by sa mala dostaviť do 7 dní od vysadenia.