• Tlak

    Dobry den, chcela by som sa spytat na liek Gobten 20 mg, som po predcasnom porode 35g.t.,liecim sa na tlak a pocas tehotenstva som uzivala dobegit 1-0-1. Po porode mi dali v porodnici uzivat gobten20 mg 1 rano chcem sa spytat ci je to v poriadku.mlieko sa snazim odsavat co to da a nosim do nemocnice zatial ho neni vela..je to v poriadku uzivat tento liek ked sa budem snazit dojcit plne. Dakujem za skoru odozvu

    Dobrý deň,
    neviem, prečo práve bol zvolený Gopten, ale ten sa udáva ako najmenej vhodný pre dojčenie, u nás preferujeme pri vysokom tlaku po pôrode metoprolol (vasocardin). Gopten pri sa pri dojčení nemal užívať.