• Krvácanie v tehotenstve

    , Autor: bubo38

    Dobrý deň chcela by som sa poradiť som v 15tt a dnes som jednorázovo trochu zakrvácala niesom si istá či to bolo z predu alebo s konečníka nakoľko má trápi zápcha a mávam po utretí krv na toaletaku a dnes som si všimla že aj v stolici, žiadne bolesti nemám, mám kôli tomu zakrvácaniu hneď navštíviť pohotovosť. Vopred ďakujem

    Dobrý deň,
    nie je potrebné okamžité vyšetrenie, pretože ak by ste aj zakrvácala z pošvy, nie je na to žiadna liečba, ktorá by znížila riziko potratu. Ale podľa toho čo uvádzate, sú najpravdepodobnejším zdrojom zakrvácania hemeroidy v konečníku, informujte o krvácaní v nasledujúcej poradni u gynekologa.