• krvacanie

    Som v 11tt a uz piaty deni pozorujem slabucke krvacanie. Uz sa to raz objavilo jednorazovo presne v 8tt, spomenula som to aj gynekologicke a ta ultrazvukom potvrdila, ze vyzera byt vsetko v poriadku a predpisala mi 2x denne uzivanie Duphastonu, ktory aj momentalne este uzivam. Kedze sa krvacanie objavilo teraz znovu, mam dilemu, ci mam navstivit lekarku, alebo sa nemam znepokojovat, kedze bolesti nemam a bud. tyzden mam uz naplanovany termin poradne... Je taketo krvacanie v tehotenstve bezne?
    Velmi pekne akujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    pre plod nevieme nič urobiť, preto ak iba slabo krvácate nemusíte ísť na vyšetrenie. Stačí počkať ako to dopadne. Ak by ste začala silno krvácať aj v kusoch, potom je potreba navštíviť nemocnicu.