• Info

    Dobrý deň pán doktor, som v 5tt, žiaľ mám veľmi silnú angínu aj s teplotou, lekári mi nasadili Axetine 500, nakoľko na penicilín mám silnú alergiu.. je to v poriadku? Neuškodí to bábätku a hlavne v takto skorom štádiu? Dakujem vopred .y

    Dobrý deň,
    závisí akú máte alergiu na penicilín, ale axetine môže mať skríženú reakciu (ak ste mala anafylaxiu alebo ste sa dusila). Pre tehotenstvo je axetine bezpečné