• Magnosolv

    Dobrý deň pán doktor ..od 23+3 tt užívam dla ord mojej gynekologicky magnosolv prášky 2x1, mala som pocit že mi tvrdne brucho , preto mi to doktorka predpísala. Minulý týždeň som bola na kontrole a pýtala som sa , že dokedy to mám ešte užívať a ona mi povedala , že kľudne môžem, že mi to neuškodí...neviem , podľa mňa by som nemala tak dlho , alebo takú dávku brat, preto som sa obrátila na Vás...lenže ja mám diagnostikovanu aj tetaniu , takže magnézium 500mg som brala 1 tbl denne aj pred otehotnením..tak teraz som bezradná , že čo mám robiť? Či úplne vysadiť magnosolv, alebo brat namiesto toho len magnézium...a v akých dávkach..nechcem oddeliť pôrod ..a nechcem vypestovať závislosť u malej ...za vašu odpoveď ďakujem pekne

    Dobrý deň,
    asi je to dosť jedno, myslím, že ak budete užívať magnosolv jeden prášok denne, zaliečite aj tetaniu a nebude Vás znervozňovať tvrdnutie brucha.