• Tvrdnutie bruska

    , Autor: Katka83

    Dobry vecer pan doktor, som 14 tyzdne tehotnosti a mam celodenne tvrdnutie bruska. Lekarka mi dala Magnosolv, uzivam jedno vrecusko denne ale neulavuje mi. Vedeli by ste mi poradit co robit aby sa uvolnilo? Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    bolo by vhodné vyšetriť moč, či nemáte baktérie v moči a zápal močového mechúra, ten sa môže prejaviť aj tvrdnutím maternice. Ak sa nemení nález na krčku, tak by nemal hroziť potrat.