• Hnedý výtok v tehotenstve

    Dobre ráno, chcem sa spýtať som v 36tt tehotenstva. Už sa mi včera aj dnes ráno stalo, že som si na imtimke našla slabo hnedý výtok, nebolo ho veľa. Je to niečo závažné mám radšej ísť na pohotovosť? Alebo v kľude stačí počkať do stredy na poradňu? Iné ťažkosti nemám, ani svrbenie, ani výrazne bolesti, ani tvrdnutie brucha. Ďakujem

    Dobrý deň,
    býva to často 1-2 dni po vyšetrení v poradni, ale môže sa objaviť aj výtok pri prestavaní krčka pred pôrodom, teda aj v 36. týždni. Pokiaľ je to naozaj takto slabé hnedé špinenie, nie je potrebná okamžitá kontrola, stačí v poradni.