• potrebujem poradit

    dobry večer.chcem sa opýtat som v 17tt a od začiatku mam strasne bolesti v podbrusku hlavne ta lonova kost ,vytoky hnedej farby a strasne bolesti v krizoch.vysledky mam v poriadku ale tie bolesti pretrvavaju a su sprevadzane krčami.ta "lonova kost"ma boli este pred otehotnenim zhruba 2 roky a teraz mam pocit ze sa to zhorsuje niekedy mam problem vstat z postele,alebo prejst väčšiu diaľku.lekarka tvrdi ze je to normalne kedze je to tretie tehotenstvo,ale mna to strasne vycerpava a bojim sa ci je vsetko v poriadku.dakujem za vasu odpoved

    Dobrý deň,
    zrejme bola chyba, že ste otehotnela ak máte tieto ortoprdické problémy, stav sa bude pravdepodobne ešte zhoršovať a nemáme možnosi ho ovplyvniť. Čo sa týka špinenia, nič sa nedá robiť iba sledovať stav plodu, či sa vyvíja správne.