• otehotnenie

    Dobrý den,
    pred 2 tyzdnami som si zacala merat bazalnu teplotu:

    Poslednu menstruaciu so mala 10.3.2011. Mam ju dost nepravidelnu, dost casto mi meska, takze som nepripisovala tomu ze som nedostala na cas az taku vaznost. 25.4. ked sa mi znizila aj bazalka som pravdepodobne dostala, ale bola velmi velmii slabunka. Dnes - 28.4. ked mam znova zvysenu bazalku mi asi uz skoncila (teda ak sa to vobec da nazvat menstruaciou). Robila som si rano aj tehotensky test, ale vysiel negativne. Je pravdepodobne ze by som bola tehotna aj napriek tomu ze test vysiel negativne?

    Dobrý deň,
    meranie bazzálnej teploty je nepresné a zbytočné. Ak ste menštruovala a máte negatívny test, tak tehotná nie ste, ak chcete istotu, tak si spravte test s odstupom 10 dní.