• 3D a cola

    Dobrý deň pán doktor, chcela by som sa Vás opýtať či je potrebné isť na vyšetrenie - morfológia plodu na 3D? Alebo moja gynekologička robí to isté na 2D? Doktorka ma tam neposlala, ale veľa známych tam chodí asi kvôli dobrému pocitu. Zistí vývinové chyby gynekologička na 2D?
    A ešte jedna otázka- som v 20tt a pomáha mi na trávenie cola a kofola. Je škodlivá ak vypijem niekedy aj liter za deň?

    Dobrý deň,
    poistenie hradí klasický 2D ultrazvuk, mali by sa na ňom odhaliť všetky poznateľné závažné vrodené vady. Všetko závisí veľmi na skúsenostiach vyšetrujúcej osoby.
    Cola je bezpečná.