• Vápnik

    Dobrý deň, pán doktor, chcem sa opýtať, som v 18 tt a doteraz som vôbec nepila mlieko, lebo mi po ňom býva zle, všade píšu, že tehotná by mala vypiť aspon pol litra denne, čím prosím vás môžem nahradiť mlieko, aby som mala dostatok vápnika. Ak ho nebudem piť vôbec do konca tehot. môže sa niečo stať bábätku?( pravdepodobne mám alergiu na mlieko)Dakujem .

    Dobrý deň,
    vápnik sa nachádza aj v mase aj v niektorých rastlinách, preto sa nemusíte strachovať a stresovať, normálna vyvážená strava Vám vápnik dodá plnohodnotne.