Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
18,159 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
 • NUTNÉ PROSÍM!!!

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobry deň pán doktor chcela by som Vás požiadať o radu. Mali sme s partnerom pohlavny styk to by bolo v poriadku lenže pri vytiahnutí sme zistili že nema kondom a ten zostal u mna vo vnutry ale naštastie som si ho vybrala sama bolo ho vidiet :-) viem že to možno nie je na smiech otazka ktoru Vám chcem dat je či nemožem otehotniet lebo sa mi zdalo že z neho všetko vytieklo. A ja k tomu ešte ako tak kojim naše dieťa ktore ma 5mesiacov a teraz neviem či mam ist do lekarne a kupit si tabletku čo neviem či sa predava takto volne a či ju možem užit ked kojim...Bola by som rada keby ste mi odpovedali čim skor by som vedela na čom som a možno by som stihla užit tu tabletku do tych 72hodin. Ďakujem za skoru odpoveď ......pekny zbytok vikendu Vám prajem

  Odpovedá: Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH.

  Dobrý deň,
  pri kojení je riziko otehotnenia z jedného styku malé, skor hypotetické. Okrem toho pri kojení nie je postinor ideálny. Miesto postinoru si dajte predpísať antikoncepciu pre kojace ženy.