• NUTNÉ PROSÍM!!!

    Dobry deň pán doktor chcela by som Vás požiadať o radu. Mali sme s partnerom pohlavny styk to by bolo v poriadku lenže pri vytiahnutí sme zistili že nema kondom a ten zostal u mna vo vnutry ale naštastie som si ho vybrala sama bolo ho vidiet :-) viem že to možno nie je na smiech otazka ktoru Vám chcem dat je či nemožem otehotniet lebo sa mi zdalo že z neho všetko vytieklo. A ja k tomu ešte ako tak kojim naše dieťa ktore ma 5mesiacov a teraz neviem či mam ist do lekarne a kupit si tabletku čo neviem či sa predava takto volne a či ju možem užit ked kojim...Bola by som rada keby ste mi odpovedali čim skor by som vedela na čom som a možno by som stihla užit tu tabletku do tych 72hodin. Ďakujem za skoru odpoveď ......pekny zbytok vikendu Vám prajem

    Dobrý deň,
    pri kojení je riziko otehotnenia z jedného styku malé, skor hypotetické. Okrem toho pri kojení nie je postinor ideálny. Miesto postinoru si dajte predpísať antikoncepciu pre kojace ženy.