• genetika

    Dobry den,

    prosim o vyjadrenie sa k vysledkom mojho testu, nakolko moj gynekolog ma zneistil a posiela ma na genetiku nic blizsie mi nepovedal len ze sa zistia vrodene geneticke vady.
    vysledky:
    s-AFP gr 46,32 ug/l
    s-B HCG gr 105402,6 U/l

    moj gynekolog sa vyjadril len tolko ze vysledky sa mu nezdaju v poriadku,nepovedal mi ani ake su referencne hodnoty, cakam dvojicky som 16.tyzdni tehotenstva Dakujem za vasu odpoved na genetiku idem o tyzden a asi dovtedy zosaliem.
    Dakujem.

    Dobrý deň,
    takto sa to nedá vobec zhodnotiť, laboratórium musí napísať individuálne riziko, samostatné hodnoty nič nehovoria. Je to pri dvojíčkach trošku problém, programy však to vedia zhodnotiť.