Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
18,176 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
  • Tabletky od bolesti

    , Autor: Registrovaný používateľ

    Dobrý deň p. doktor. Som v prvom trimestri tehotenstva a mávam bolesti hlavy. Bolesti som mávala aj pred otehotnením, po tabletke ustúpili. Chcem sa opýtať, či môžem užívať nejaké tabletky od bolesti hlavy aj v tehotenstve, ak áno, aké (je mi jasné, že "bežné tabletky" sa v tehotenstve nesmú užívať)?

Podobné otázky

  • Uzitie lieku

    , Autor: Registrovaný používateľ

    Dobry deń prajem pan MUDr. Jozef Záhumenský, chcela by som sa opýtať. Budem v 5 mesiaci tehotenstva a zo dńa na deń ma chytila nesmierna bolesť zubu že som preplakala celú noc. nad ranom som užila jednu tabletu na radu, Valetol a hned som sa napila mlieka bo som citila ze je to nespravne a po užití a návšteve u stomatologa som sa dozvedela ze to v ziadnom pripade nesmiem. Inak tabletky neuzivam okrem vitaminu Pregnium. Chem sa opytat ci som tou jednou tabletkou mohla ublyzit babatku alebo nie.a ake tabletky od bolesti mozem uzit pocas tehotenstva?.Za odpoved Vam vopred Dakujem.s pozdravom Erika