• nález

    Dobrý deň pán doktor

    Som v 35 t.t. a v nedeľu som bola na pohotovosti, som mala obavy, lebo ma dva dni pobolievalo v ľavom boku a ťahalo mi to do krížov.
    Lekárka ma vyšetrila, spravili mi záznem, všetko bolo OK tak ma pustili domov.

    Chcel by som sa len opýtať čo znamená: palap-uterus veľkosti grav.m. IX, normatus, cervix neskrátený
    AS+PP+ biometria plodu zodp.

    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    milujem ľudí, ktorí majú dva dni obtiaže a vyhľadjú pomoc v nedeľu najlepšie po prvom filme na Markíze, lebo už by to do rána do pracovnej doby nevydržali. Volá sa to zneužitie pohotovostnej služby.

    Nález je normálny aj vaginálny aj ultrazvuk.