• Veľké ďakujem

    , Autor: zuzana211

    Dobrý deň pán doktor, zo srdca Vám vyslovujem veľké ĎAKUJEM :-) za Vaše rady, ktoré mi pomohli počas tehotenstva. Určite nehovorím len za seba, keď poviem, že ste skvelý lekár, fundovaný odborník, no predovšetkým človek, ktorý nám tehotným ženám dodáva odvahu a predovšetkým optimizmus pri našich každodenných obavách o naše bábätká, ktoré s láskou nosíme pod srdcom celých 9 mesiacov. Aj Vám som vďačná za to, že sa nám s manželom po minuloročnom MA narodila 2.11. vytúžená, krásna a zdravá dcérka
    Nelinka (279g a 50cm). Ešte raz úprimné poďakovanie za Vašu skvele vedenú internetovú poradňu pre tehotné :)
    Želám Vám a Vašej rodinke pevné zdravie, spokojnosť a veľa úspechov vo Vašej práci, ktorú by som nazvala skôr poslaním. Držím Vám palce!!!

    S pozdravom

    Vaša verná čitateľka Zuzana

    Dobrý deň Zuzka,
    tak to sa teším, princezna Nelinka Vám isto bude robiť veľkú radosť. Isto ste vynechala jednu nulu lebo 279g zodpovedá cca. 17. týždňu.
    ďakujem za prianie, teším sa z neho. Držte mi palce, dokončujem docentúru :)