• 6 tt

    Dobry den pan doktor
    poslednu menstruáciu som mala 24.9., urobila som si test, ktory vyšiel pozitívny, pred dvoma dnami som bola u lekara ktorí mi zistil ze som v šiestom týždni.Na ultrazvuku sme však videli len plodový vačok ale ešte nebilo srdiečko. Na kontrolu mam isť za dva týždne. Moj lekar tehotenstvo potvrdil, ale ja som nervozna ci je všetko Ok. Pri prvom tehotenstve som v bola v šiestom týždni a uz bilo srdiečko, teraz nič. A ešte mam aj mykozu zapal, predpisal mi Candibene vag. tabl. Mam sa strachovať:? Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    nemusíte sa strachovať, Váš strach vývoj plodu nijako neovplyvní, uvidíte za 14 dní ako to dopadne, mykoza nijako neškodí a candibene je bezpečný.