• asi tehotna

    Dobry den. Uz som vam viac x pisala ohladne mojho zvyseneho prl,ze by som rada otehotnela ale bez liekov. Ste mi napisali ze mozem skusat aj bez liekov,az keby sa rok nedarilo potom nasadit liecbu.Dokonca som na tomto fore citala ze pomaha mastodynon tak som ho vyskusala a dnes som zistila ze som tehotna,zatial ciarka na teste bola velmi slaba,ale bola.Takze po 3 mesiacoch som otehotnela. Tak sa vas chcem opytat ci ten mastodynon mam nadalej uzivat,pretoze obsahuje alkohol...Lebo ste spominali ze zvyseny prl moze sposobit potrat. Moj prl je okolo 1000 a norma je do 600. Co odporucate urobit? Co brat alebo nebrat a ako dlho??? A dakujem krasne za vsetky rady,veeeeeeelmi ste mi pomohli a vlastne som otehotnela vdaka vam a vasim radam,este raz dakujem .

    Dobrý deň,
    mastodynon možete užívať, také malé množstvo alkoholu neškodí, gratulujem a teším sa s Vami, hneď je sobota krajšia aj napriek jeseni.