• je to mozne?

    dobry den, chcela by som sa opytat, ci je mozne, aby som otehotnela stvrty den po spontannom potrate ( v 6tt bez kyretaze )? som v anglicku a moj sk gynekolog mi povedal, ze sa mozem znovu pokusat o tehotenstvo hned, pokial som nebola cistena, co som nebola.momentalne som desiaty den po prvom styku (14 den od potratu) a uz druhy den znova citim bolest v prsiach a manzel si vsimol, ze su aj trochu vacsie,asi ako pri predchadzajucom tehotenstve. ja by som len chcela vediet, ci som mohla v takom kratkom case zase otehotniet, alebo ci mozem mat nejaky post"neviem aky" syndrom z toho, ze uz viac ako 2 a pol roka sa snazim otehotniet, no a teraz ten neuspech.....bola som totiz poucena anglickou "expert" doktorkou ako sa sama nazvala, ze mojim potratom bolo 8 dnove slabe krvacanie sprevadzane vacsimi zrazeninami (nie krv, skor sliznica-moj nazor), a ze to bolo len krvacanie, nie menstruacia a ze najblizsiu menstruaciu mam cakat za 4-6 tyzdnov.dnes som mala aj taku slabsiu bolest v podbrusku ako pri menzese, ale prestalo to. myslim si, ze na test je este skoro, preto by ma zaujimal vas nazor na moj stav, ci by som mohla byt tehotna, alebo ci tu menstruaciu mam cakat skor, alebo ci skor potrebujem odbornejsiu-psychiatricku pomoc. velmi pekne vam za vase vyjadrenie dakujem a prajem vam pekny vikend.papa

    Dobrý deň,
    nepíšete, či Vám niekto spravil ultrazvuk, či naozaj ste potratila, alebo či krvácanie je vrámci pokračujúcej tehotnosti.
    Spravte si tehotenský test, ak bude pozitívny, určite by ste mala absolvovať ultrazvukové vyšetrenie.