• Prosím o pomoc

    Dobrý večer, chcela by som sa opýtať či ste sa niekedy stretli s tým, že cez vaginálne sono nebolo vidno dieťatko v 12tt, je to možné? Tehotenský test som mala pozitívny ale cez sono nič nebolo vidno. Menštruáciu mám trosku slabšiu ako obvykle. Ďakujem

    Dobrý deň,
    buď ste otehotnela neskôr a nie ste 12 týždňov tehotná, alebo je tehotenstvo mimo maternicové a je potrebné stanovenie hladiny hormónu HCG v krvi.