• Obavy

    Pán doktor chcela by som vedieť Váš názor. S manželom a synčekom sa chystáme v lete na dovolenku pri more (letecky). Moje obavy sa týkajú toho, že som v 6 týždni tehotenstva. Pri prvom tehotenstve som mala robenú serkláž asi cca 22 t.t. a teraz sa bojím toho aby sa mi tam niečo neudialo. Mohli by ste mi prosím povedať Váš názor, či vlastne ísť alebo radšej ostať doma???
    Ďakujem pekne za odpoveď.

    Dobrý deň,
    závisí prečo Vám robili serkláž. Ja osobne už som serkláž nerobil niekoľko rokov, považujem to už za obsolentnú operáciu. Avšak samozrejme Vám negarantujem, že sa nebude opakovať problém z prvej gravidity. Takže Vám neporadím, lebo nemám dostatok informácii.