Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
19,213 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
 • Kedy...

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobry den, pan doktor. Chcela by som sa spytat, kedy najneskor by som mala dostat menzes, ked prestanem kojit. Co v pripade, ak sa menzes v danom casovom obdobi nedostavi...dakujem moc.

Podobné otázky

 • antibiotika

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobry den potrebujem surne radu brala som antibiotika a antidepresiva dozvedela som sa ze som tehotna az dva dni potom ako som dobrala celu davku antibiotik co teraz je to nieco strasne alebo co teraz??? presny nazov teraz neviem ...moze to nejako uskodit babu... ??? doktorka je az od 10 v praci.... co amm teraz robit som vystrasena.... dakujem radka a co antidepresiva je dobre ze som s nimi hned sekla??? tak tam bolo napisane brala som escitil a sem tam neurol no malokedy... a este nejake lieky na alergiu ale tie som uz ani potom poriadne nebrala uz som im neverila... dakujem

  Odpovedá: Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH.

  Dobrý deň,
  antidepresíva musíte určite skonzultovať s psychiatrom, nemajú sa takto náhle vysadzovať. Na začiaku plod reaguje na poškodenie všetko alebo nič, buď sa potratí, alebo prežije, vtedy nebol poškodený.