• ???

    Dobrý den pán doktor.Mám takú malú otazku.Ja a moj priateľ mavame sex vo vode,som v 34t,možme tým bábetku nejko uškodiť?Dakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    osobne si myslím, že nie ani neviem sposob, akým by ste mohli plodu ublížiť.
    Na začiatku tehotnosti by som to nedoporučoval, teoreticky si viem predstaviť, že by penis ako piest zatlačil vodu do maternice a sposobil potrat.