• Tehotenstvo 6. tyzden

    Dobry den pan doktor

    dnes mi bolo na usg potvrdene tehotenstvo, 6. tyzden. Dr. sa vyjadril, ze akcia "je slabsia, ale hlavne ze je",110 uderov za minutu, a poslal ma na nejake NT merania. Mozete mi povedat, o co ide? Ake su to merania, co to znamena ak akcia je slabsia? Dakujem.

    Dobrý deň,
    akcia sa v 6. týždni nemeria, snáď Vám nepúšťal do plodu dopplera.
    NT sa meria v 10.-13. týždni.
    Počkajte uvidíte, osobne tiež nechápem, čo tým myslel.