• 8.-9.tyzden a plavanie

    Dobry den,
    chcela by som sa spytat, momentalne som v 6.tyzdnia pocas Velkej Noci by sme mali ist na vylet do Tatier. je tam k dispozicii aj bazen. AKo je to s plavanim, resp. zdrzovanim sa v bazene pocas tehotenstva? Je to vhodne? Taktiez som predtym mala v plane mesacny plavecky kurz s mojim syncekom v Aquatermali v Senci...je to vhodne? A ked sme pri plavani, ak by vsetko bolo v poriadku, cca v 22? tyzdni by sme mali ist na tyzden do Chorvatska...odporucate?
    Dakujem

    Dobrý deň,
    tehotnosť nie je choroba a normálne aktivity sú vítané. Jedine príliš teplá termánla voda može viesť ku kolapsu a krátkym mdlobám, kvoli nízkemu tlaku.
    V Senci je vhodné všetko, je tam strašne dobre, najlepší je ten čierny tobogán, s Esterkou sa tam ňaháňame a nie a nie ju dobehnúť.
    Cesta do Chorvátska nie je nebezpečná, iba si robte často prestávky. A pozor na ježkov. Videl som parádny plagát, dvaja morský ježkovia držali ceduľu: Dobro došli.