• Krvacanie v 10 TG

    Dobrý deň, mám 38 rokov a som štvrtý krát tehotna. Už som absolvovala vyšetrenie ultrazvukom a tak to mám potvrdené. Som v desiatom týždni tehot. a teraz v sobotu som slabo krvacala.Dnes t.j. nedeľa sa už krvacanie neobjavilo čo to mohlo byť? Nemala som žiadne bolesti myslím, že som sa cítila lepšie ako predošlé dni. Mám obavy, lebo už v treťom tehot. som musela absolvovať amicentézu pre zlé výsledky AFP.Malý sa síce narodil vporiadku, ale mal po šesť prštekov na nožkách.Toto tehot. nebolo plánované a ešte som kojila tak ma to zaskočilo.Bojím sa či som tomu maličkému niečim nepoškodila.Ďakujem Vám Pomietlová

    Dobrý deň,
    zakrvácanie buď znamená začínajúci potrat, alebo odlúpenie sliznice z okolia plodu. Pretože sa nedá stav plodu nijako ovplyvniť, stačí počkať ako to dopadne. Ak nebudete krvácať, je to ok, ak by ste zakrvácala aj v koagulach, tak je potrebné ísť do nemocnice. Kojenie na začiatku tehotnosti plodu neublížilo.