• hypotrofia plodu

    dobrý den
    som v 33tt bola som v poradni a dokor ma objednal na prietoky ktore sa robia v 36tt.ale mna poslal hned na buduci týžden ževraj je mala mensia tak 1-2týžne a že to može byt hypotrofia plodu .Co to znamena?a ake su riyika?da sa to liecit?Za odpoved dakujem.....

    Dobrý deň,
    1. 1-2 týždne NIE JE HYPOTROFIA !!!!!!!! je to normálna odchýlka, a ak je plod symetrický, tak može byť aj menší o 3 týždne. Som zvedavý, kam posiela pacientky ak majú o 2 týždne vačší plod, asi k veterinárovi
    2. Hypotrofia znamená poruchu rastu plodu
    3. riziká Vám zrejme nehrozia
    4. liečiť sa to nedá, iba sledovať