• obavy

    dobry den chcela by som sa opytat pokusame sa o babätko ale zatial neuspesne mam obavy lebo som uzivala HAK skoro 10 rokov ( lekar mi ju predpisal pri problemoch s menstruaciou bola nepravidelna niekedy aj raz za styri mesiace) teraz mam 27r.

    Dobrý deň,
    zdravému páru trvá rok až dva kým otehotnie. Ak máte nepravideľnú menštruáciu, vhodné je endoíkrinologické vyšetrenie, či nemáte ochorenie nejakej inej žľazy. Samozrejmosťou je zdravý životný štýl a ideálna hmotnosť.