• Rada

    Dobry den chcem sa opytat stvrtok som bola u gynekologa na rocnej priehlaiadke ked som prisla domou som mierne spinila na druhy den uz troska potom ked sme skusali tak taky slizky vytok mierne slabo cerveny teraz je pondelok a ranno som bola na zachode a slizky vytok krvavy nie tmavy a boli ma brucho ako ked mam dostat dostat mam az 2.12 este mi povedal moj doktor ze to je sprevadzane ovulacou ked tak spinim aj ze to mohli te antiobika narusit moj cyklus a ked mam dlhy cyklus 32dnovi tak ovulaciu som mala cez vikend ako sme skusali 19-20-21.11 mam ist za doktorom a opytat sa na tu krv pred menzesom alebo je to ovulacia slabe spinenie dakujem za Rychlu odpoved

    DObrý deň,
    to špinenie može byť následkom vyšetrenia a odberu cytologie. Inak Vašej otázke nerozumiem, ak máte pochybnosti, navštívte gynekológa.