• skoršia menštruácia

    , Autor: rastl

    Dobrý deň, beriem 2 mesiace Prednison kvôli BI proti spermiám a trofoblastu-1.mes.5mg,teraz 2,5mg a menštruácia mi prišla už 24. a tento mesiac 25.deň (predtým sa mi pravidelne striedala 26. a 28.deň). Je to z toho Prednisonu? Ovuláčný hlien mávam 10-14.deň. Nemôže to byť problém pri otehotnení? Nemám brať Duphaston 16-25?

    Dobrý deň,
    takéto skrátenie cyklu býva normálne aj bez liečby, prednison by na cyklus nemusal mať vplyv. O braní Duphastonu by mal rozhodnúť gynekológ, ktorý Vás lieči.