• uz mame

    Este jeden dotaz mi uz jedno dieta mame ma 5,5 roka a vsetko bolo super ako sme si povedali tak bol hned aj tehotenstvo bez problemove teraz pojdem na priehliadku rocnu tak sa este poinformujem od doktora nedari sa nam 4mesiac a este sa chcem opytat moju maminu operovali zobrali jej maternicu a 2vajecniky za kolko budu dalsie vysledky zhoho odobratia a kedy prejdu bolesti

    Dobrý deň,
    4 mesiace nie je žiadna doba, nič sa nedeje, nemusíte sa tým nijako zaoberať.
    U matky je doležité histologické vyšetrenie, závisí na nemocnici, vačšinou je k dispozícii do 14 dní.