• Krvná skupiny B negatív

    Dobrý deň. Rodila som pre 4 rokmi, teraz už plánujem druhé dieťa. Skúšame to 4 mesiac a stále nič. Meriam si aj bazálnu teplotu. Plodné dni mi vychádzajú tak na ten 14 až 16 deň.
    Mám krvnú skupiny B negatíva viem, že pri prvom tehotenstve robili nejaké krvné testy na nejaké protilátky. Niekde som čítala, že pri pôrode mi museli pichnúť nejakú injekciu, ale ja sa na to vôbec nepamätám. Vôbec neviem čo to je, lebo som čítala už strašne dávno. Len ma to napadlo, či to nemôže nejako súvisieť s tým, že nemôžem otehonieť.Prosím poradte ako otehonieť, lebo strašne by sme chceli mať už druhé bábätko. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    okamžite prestaňte s tými blbosťami a žite normálne. Dieťa príde samo, a ak sa budete takto pozorovať a merať a sexovať podľa bazálnej teploty tak do takejto neurotickej rodiny dieťa nebude chcieť prísť. 4 mesiace je normálna doba. S krvnou skupinou to nesúvisí.