• pomalšie spermie

    boli sme z drahým na spermiogram a mal hraničné výsledky že pohyblivost dobrá aj počet len boli niektore deformované (terazotospermia) preto nás odporúčili na iui aj sme tam boli a neuspešné že teraz pri tomto odbere boli pomalšie to čím môže biť spôsobene? Môže to byť stresovým obdobím čo alebo čim sa tak môže trochu zlepšit spermiogram??? teraz v júli ideme na 2 iui

    Dobrý deň,
    mám málo informácii, ale nepíšete ako dlho skúšate otehotnieť. Spermiogram nemusí byť príčinou neplodnosti.
    Spermiogram sa úspešne zlepšiť nedá, niekto doporučuje arginín, prípadne karnitín, alebo Proviron.