• hcg po potrate

    dobrý deň!
    mám 33r., 12r. dcéru. môj problém je že sme sa s manželom snažili o dieťatko, čo sa nám aj podarilo ale ja som v 5tt spontánne potratila. to bolo 15.4.2010. od toho dna chodím na vyšetrenia hcg v krvi. čo ma zaráža je že aj sestrička aj doktor nechápu prečo mi tak pomali klesá tento hormon v tele. môže to mať inú príčinu alebo problém ako to že som potratila? (tumor, rakovina....). môže tento hormon brániť tehotenstvu ked sa teraz o to pokúšame? alebo musím počkať až klesne na 0. ( pred dvoma r. mi robili konizáciu, iné problémi nemám, podstúpila som všetky možné vyšetrenia.) za odpoveď vám vopred ďakujem. monika

    Dobrý deň,
    nepíšete ako klesajú hormony, a z akej hladiny ste začala. Ak klesajú, tak to znamená, že sa telo zbavuje toho tkaniva, buďte trpezlivá, telo si s tým poradí, až bude hladina pod 50, tak znovu možete otehotnieť.