• lubica

    asi pred rokom mi vybrala doktorka Danu a uz asi rok sa snazime s manzelom o druhe dieta a zatial neuspesne co mame robit? A ake vysetrenia by sme mali absolvovat

    Dobrý deň,
    ak máte rok pravideľný styk bez ochrany bezúspešne, navštívte svoju gynekologičku, nech Vás pošle na vyšetrenie.
    Najčastejšou príčinou býva nadváha, ak ju máte mala by ste schudnúť.