• Drilling

    , Autor: Katy8

    Dobrý deň prajem chcela by som poprosiť o vyjadrenie-názor na moju situáciu. Mám 28r.s priateľom sa snažíme o dieťa 2r. (Priateľ má dieťa) Od začiatku menštruácie ak som prvý krát dostala som mala nepravidelnú. Keď som ešte nemala priateľa môj gynekológ mi nasadil antikoncepciu na úpravu menštruácie. Mohlo mi . Antikoncepciu som po rokoch vysadila a opäť som mala nepravidelni cyklus. Gynekológ mi povedal že pokiaľ mi to nevadí tak to nemám riešiť, že to mám riešiť keď budem chcieť bábo. Nasadil mi liedžbu. Užívala som duphastol, clostibegyt a inofolic. Rok
    Vysadila som na 3mes. A menštruáciu som nedostala jeden cyklus na ďalší mes.som dostala. Bez liekov nemám pravidelný cyklus. Gynekológ mi povedal ze mi nefungujú vajíčka ako by mali tak ma poslal na drilling. Ešte som nebola pretože sme sa objednali s priateľom na spermiogram.

    Dobrý deň,
    bolo by dobré overiť, či máte ovuláciu a ak ju nemáte, zistiť príčinu. Vhodné je aj endokrinologické vyšetrenie, či náhodou nie je problém aj v štítnej žľaze. Drilling je pomerne sporná operácia, hlavne ak sa nevie príčina Vášho stavu