• neviem otehotnieť - sarapis soja

    Dobrý deň,
    s priateľom sa snažíme o bábätko už rok a stále nič. Lekár mi predpísal lutenyl, ktorý už užívam 5 mesiac a stále sa nám nedarí. Predpísal mi ho aj kvôli tomu, že menštruláciu som mala nepravidelnú a niekedy až na 58 deň. Musím uviesť, že na otehotnenie až tak nemyslím beriem to skôr tak, keď sa to má stať tak sa to stane. No predsa mám obavu či v tom nieje niečo viac. Robil my aj vyšetrenia a som v poriadku. Sex máme cca 1x za týždeň. Počula som o doplnok výživy a to sarapis sója. Chcem sa informovať či by som to mohla začať brať a ak áno tak, ako dlho sa to môže užívať. Niekde som sa dočítala, že najlepšie je brať ho 10 dní 3x, potom ďalších 10 po 2x, a potom už len po 1x denne. Je to 60 ks balenie. Po dobratí toho balenia by som mala kúpiť nové a tento postup zopakovať. Mám 32 rokov a myslím si, že je už najvyšší čas niečo robiť. Vopred ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    vhodné by bolo u Vás dokladné endokrinologické vyšetrenie.
    Čo sa týka Sarapis Soja,obsahuje fytoestrogény, ktoré nie sú pre Vás podľa mňa ideálne.