• missed abort

    dobry den, som tri tyzdne po missed abrot, v nemocnici ma vycistili, avsak nasli mi na lavom vajcovode nieco cca 13x14 mm, ale neriesili to, moj doktror povedal ze to moze byt myom a nemalo by to ohrozit dalsie tetotenstvo, vysledky z hystologie boli: struktury hypersekrecneho a decidualen zmeneheho /gestecneho/ endometria fokalne so znamkami aries-stella fenomenu, bez nalezu sucasti plodoveho vajca. Imunohistochemicka analýza: cytokeratin, coctail /basic-acadic/ AE1/AE2 iogenex exprimuje len v zlazovej komponente endometria. Doktror mi nic blizsie nepovedal, tak by som sa chcela spytat ci to mohlo byt mimomaternicove, a ze ci to fakt nemoze ublizit dalsiemu tehotenstvu, a takiez ci sa podla tych vysledkov neda zistit pricina potratu. Dakujem

    Dobrý deň,
    okamžite si znovu spravte test, ak bude pozitívny hneď do nemocnice !!!!
    Verím, že nejde o mimomaternicové tehotenstvo, ale určite to nenechajte tak, možete byť vážne ohrozená.