• dieta

    Od januara skusme o druhe dieta ale zatial nic uzivam duphaston a chcem sa opytat ci ma doktor posle aj na volake vysetrenia ked uz mam jedno dieta a ci aj manzelovy budu robit vystrenia a kedy asi ?

    Dobrý deň,
    minimálne je potreba rok aby ste sa snažili, pretože žiadna liečba nezvyšuje pravdepodobnos´t otehotniea.
    Verím, že nekojíte a nie ste obézna, to sú možné príčiny nepldonosti.