• Co dalej

    Dobry den pan doktor. Chcala by som poznat Vas nazor. Uz dva a pol roka sa snazime o dietatko. Po roku a pol som otehotnela ale hned som potratila v 4tt. Uz je tomu rok a mne sa nepodarilo otehotniet. Manzelov spermiogram je dobry. Ja mam pravy vajcovod upchaty s z laveho vajicka mi pri laparoskopii cysty odobrali znacnu cast. Moj gynekolog ma nijako nelieci iba mi hovori ze este trocho pockame, ale ja mam uz pomaly na krku tridciatku tak nechapem naco mam cakat. Aky mate nato vy nazor? Mam sa obratit na ineho gynekologa alebo uz radcej na IVF? Velmi pekne vam dakujem za nazor.

    Dobrý deň,
    určite si Váš stav vyžaduje pozornosť a liečbu, nemyslím, že rovno IVF, najprv by bolo vhodné zastimulovať ovuláciu.
    Navštívte poradňu pre neplodná páry.