• maly plod

    dobry den pan doktor,podstupila som IVFprogram,teraz by som mala byt v 8tt,ale stale nevidiet srdiecko,tak ma poslali o 2 dni do nemocnice a ani tam nic nevideli,tak rozhodli,ze musim podstupit kyretaz.Je to mozne,ze plod sa prestal vyvijat,ked dovtedy bolo vsetko v poriadku.Na kyretaz mam ist v pondelok,ale ja nemam ani ziadne bolesti, ani nekrvacam,len ma velmi bolia prsia.

    Dobrý deň,
    ak nemáte potiaže, vhodné je počkať a dať šancu. Dúfam, že počítali, že po IVF sú plody o 14 dní mladšie oproti normálnemu počatiu.