• chcem dieta

    pan doktor chcem sa vas opitat ci je normalne nemat deti uz stiri roki ,skusali sme lekarov a vsetko je v poriadku anic iba cakame .uz som s toho zmetena ci vobec budem mot mat tdeti niekedy.lekari tu v anglicku nam povedali ze ja mam ovulacie a partner caka na spermiogram.takze vopred vam dakujem za vasu odpoved.

    Dobrý deň,
    ak sa Vám 4 roky nedarí otehotnieť, je to určite indikácia na dokladné vyšetrenie v centre asistovanej reprodukcie. Zaplaťte si vyšetrenie u špecialistu na neplodnosť, prípadne umelé oplodnenie.