• Po zakroku sa mi nedarý otehotnieť

    Dobrý deň mam 30 rokov v 16 som bola hospitalizovaná na zápal vaječníkov a od vtedy mam pravidelné zápaly a neustále gynekologické problémy. Na jar sme sa rozhodli pre bábätko a bez problémov hneď na prvý krát sa nám to aj podarilo. Zároveň som mala aj zápal ale vraj to nie je problém. No v deviatom týždni zistili že je vytvorený len plodový vačok ale inak sa to nezačalo vyvíjať a 20 mája som bola na vyčistený. Histológia potvrdila potrat. Lekári mi odporúčali počkať 6 týždňov bez sex a po prvej menštruácii hneď pokúsiť o ďalšie. No do 15 júla my nemohli zastaviť krvácanie. Od vtedy sa o to snažíme ale vôbec to nejde a momentálne mám úž asi mesiac zápal a lekár ma naň lieči ale vôbec liečba nezaberá. Chcela by som nejakú radu ako pokračovať v liečbe vraj je sa dá spraviť priefuk vaječníkov. Nemala som zatiaľ ani laparoskopiu v nemocnici mi ju od porúčali kôli zrastom.

    Dobrý deň,
    v žiadnom prípade nič nepostupujte a nestresujte sa.
    Však sa pokúšate otehotnieť cca. 3 mesiace!!!!!!
    Skúšajte to rok a otehotniete, akékoľvek zásahy by Vás momentálne iba poškodili.