• Otehotnenie bez ovulácie

    Pán doktor, menštruáciu mávam, síce trochu nepravidelnú ale v rozmedzí 28 - 35 dní ju vždy dostanem. No netuším, či mávam ovuláciu. S priateľom sa snažíme o bábo už takmer pol roka no žiadne ovulačné príznaky aké by som mala počas ovulácie spozorovať som zatiaľ nespozorovala. Žiadny hlien, žiadne bolesti. Je možné, že ju vôbec nemám? Alebo môže prebiehať ovulácia aj bez príznakov? Dá sa otehotnieť aj tak? Ďakujem. Norika

    Dobrý deň,
    nesledujte sa, pol roka je krátka doba, ovulácia býva často bezpríznaková.
    Zdravá životospráva, ideálna hmotnosť a pravideľný radostný sex.